Čištění koberců provádíme pomocí strojů značky Kärcher, jedná se o profi přístroje, které vyčistí koberec do hloubky. Jsou šetrné k vláknům i struktuře koberce. Jedná se o mokré čištění koberce, za použití speciálních čisticích prostředků, které jsou velmi účinné, ale zároveň ekologické, tudíž šetrné k životnímu prostředí a zdraví člověka.  Nemají bělící účinky a nezpůsobují  tedy  zesvětlení  koberce. Čištění koberce zbaví koberec prachu, roztočů, skvrn, špíny či případného zápachu. Vyčištěný koberec bude krásně vonět, bude mít omlazený vzhled a zpětně narovnaná vlákna.

Čištění koberce probíhá tak, že čistící roztok je pod tlakem vpraven hluboko do vlákna čištěného materiálu, nečistota je rozpuštěna a následně vysáta do sběrné nádoby. Pokud jsou na koberci skvrny, nastříkáme je napřed koncentrovaným přípravkem a necháme ho působit. Potom je provedeno klasické čištění koberce.

Koberec po vyčištění zůstává několik hodin vlhký, ale ne mokrý. Do úplného vyschnutí doporučujeme koberec příliš nezatěžovat, přejít po něm můžete, ale není vhodné např. hned pořádat oslavu.

Mokré čištění koberců je vhodné pro většinu koberců používaných v domácnostech či kancelářích.

Ceník služeb:

Kusové koberce:  500 Kč.
Podlahové koberce    20 Kč/m2
Cena zahrnuje speciální čistící prostředek.

Poptávkový formulář

 

Kontaktujte nás!

Telefon: +420 721 677 444

Email: kamasol@kamasol.cz